FOTOSOUTĚŽ

16.08.2016 10:34

Fotosoutěž "VYFOŤTE DĚTI POD VODOU ČI VE VODĚ" je stále aktuální a to až do 31. srpna, tak neváhejte a zašlete nám na email knihovna@jedovnice.cz fotku vašich ratolestí, nezapomeňte dopsat kontaktní údaje (jméno zákonného zástupce, adresa, jméno a věk dítěte) a název fotografie. Není podmínkou, že soutěžící musí být z Jedovnic!

• Výběr tří vítězných fotografií provede odborná porota složená z jedovnických fotografů: Miloš Nejezchleb a Kamil Štrait.
• Vyhlášení výsledků: 12. září 2016 prostřednictvím jedovnického infokanálu a uveřejněním na našem webu a kulturních stránkách Jedovnic. Výherci budou kontaktování přes e-mail a odměna jim bude předána osobně v místní knihovně.
• Fotosoutěže se nesmí zúčastnit organizátoři (knihovnice), odborná porota a jejich rodinní příslušníci.