VÁNOČNÍ SBÍRKA PRO PSÍ ÚTULEK BLANSKO

08.12.2017 09:20

V jedovnické knihovně se během vánoční sbírky pro psí útulek Blansko nashromáždilo velké množství granulí, konzerv, kapsiček, piškotů a nejrůznějších pamlsků, nechyběly ani deky, ručníky, hračky, pelechy či misky, obojky a vodítka. Všechny tyto věci byly v pátek 8. prosince odvezeny na sběrné místo do Blanska, odkud poputují 23. prosince přímo do psího útulku.

Chtěla bych tímto poděkovat paní Kupkové, paní Studené a paní Grimové, dále paní Medkové, paní Šebelové, paní Musilové z Rudice, paní Šplíchalové, paní Braunerové, paní Košťálové z Rudice, paní Nejezchlebové, paní Grmelové, paní Gromszké, slečně Kocmanové, R. Doleželovi, manželům Koutným, manželům Pavlékovým, manželům Blažíkovým, rodině Buriánové, rodině Němcové a rodině Žižkové za to, že jim moje výzva k zapojení se do této sbírky nebyla lhostejná a že svou dobrosrdečností přispěli k tomu, aby se opuštění a mnohdy i nemocní pejsci z blanenského psího útulku měli nejen o Vánocích lépe.

Michaela Doleželová, knihovnice