Vyhodnocení soutěže pro děti o titul „Prázdninový tulák 2017“

11.09.2017 09:18

Letní prázdninové soutěže, ve které měly děti za úkol poslat pozdrav ze svých prázdninových toulek z domova či ze světa, se zúčastnilo celkem 10 děti. Na adresu knihovny přišly následující pohlednice:

ZOO Praha (pozdrav od ročního gorilího mláděte zaslali Jituška a Matěj Teturovi)

Lázně Luhačovice (pozdrav od Lucinky a Míše Kreslíkové)

Krkonoše (od „Krakonoše“ přímo ze Sněžky nás pozdravili Adéla a Matěj Vágnerovi)

Chorvatsko (originální rozstříhaný pohled jako puzzle a dokonce na dvě etapy zaslala Nikolka Koubová)

Norsko (perfektní rýmovaný pozdrav ze severu poslal Štěpánek Pernica)

Kroměříž (z výletu v Kroměříži nás pozdravila Emička a Sofinka Doleželovy)

Původně měl vyhrát pouze jeden pozdrav, ten nejoriginálnější, nicméně pro mě měly velký význam všechny došlé pohlednice, neb byly od dětí a jejich rodičů či prarodičů, které si i na dovolené vzpomněly a našly si čas a chuť napsat a především poslat pohled, protože to se, ruku na srdce, dnes již moc „nenosí“. Prázdninovými tuláky se tedy stávají všechny výše uvedené děti a čeká na ně v knihovně odměna :-)